Topaz błękitny

Masz pytania odnośnie tej biżuterii

Zadzwoń:
tel.: 516 796 418
Dorota Skrzeczyńska

Formularz kontaktowy

Teraz będzie cytat:

„Topaz Niebieski będzie idealny dla osób mających trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi bądź mało asertywnych. Osoby, którym z trudem przychodzi wyrażanie własnych emocji, będą mogły wyciszyć się, usłyszeć swój wewnętrzny głos, intuicję, za której głosem powinni pójść. Szczerość w relacjach i komunikacji z innymi w konsekwencji zaowocuje siłą perswazji i szacunkiem innych.  A ludzie, którzy uwielbiają fantazjować, snuć wizje na temat swoich dotychczasowych i przyszłych sukcesów, a niestety mają trudności w realizacji wytyczonych celów spostrzegą, iż mają nieodpartą chęć działania, tworzenia i wdrażania swoich marzeń w życie. Energia Topazu Niebieskiego pomoże w konsekwentnej ich realizacji.”

A więc kamień idealny dla wielu z nas, pomagający pozbyć się wszelkich dogmatów, masek, kompleksów, tatuaży (patrz: Edyta Bartosiewicz), które często dość skutecznie zniekształcają realny obraz rzeczywistości.
To z pewnością bardzo dobra energia, która ujawnia to, co naprawdę. Pomaga wyrazić siebie, uczy asertywności. A przy tym pozwala na nieograniczone bujanie w obłokach… Niby sprzeczność, ale świetnie da się pogodzić, wystarczy po prostu być sobą :)

Przy tym, co niewidzialne i to co widzialne ma wiele walorów. A ten topaz jest wyjątkowo wdzięczny, skromny i delikatny. Po prostu cieszy oczy ciepłym, naturalnym błękitem i czystością kryształu. Uszlachetnia każde sąsiedztwo.

Pierścionek powstał w zaledwie parę chwil.  Gruba, nieregularna obrączka poddana została dramatycznej obróbce… Całość w bardzo surowym, naturalnym, minimalistycznym wydaniu poszła za głosem topazu…

 

 

naturalny topaz błękitny

srebro pr. 925

Zobacz również